ESPRESSO MARTINI

Espresso Martini w samym sercu Krakowa, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, Lastriko Cocktailbar prezentuje jeden z najbardziej kultowych koktajli

Ten fascynujący cocktail, który łączy intensywność espresso z łagodnością wódki i słodkim smakiem likieru kawowego, jest nie tylko smakiem, ale i doświadczeniem.

Wynaleziony w latach 80. przez słynnego londyńskiego barmana Dicka Bradsella, Espresso Martini został stworzony na prośbę modelki, która szukała czegoś, co „obudzi ją, a potem wykończy”. Jego oryginalna receptura to połączenie wódki, syropu cukrowego, dwóch rodzajów likieru kawowego oraz świeżo zaparzonego espresso.

Pomimo nazwy, Espresso Martini nie jest tradycyjnym martini, gdyż nie zawiera ani ginu, ani wermutu. Nazwa wywodzi się od charakterystycznego kształtu szklanki, w której jest podawany. To nie tylko smaczny koktajl, ale również napój z bogatą historią i niezliczonymi możliwościami personalizacji. Każdy miłośnik kawy i koktajli znajdzie w nim coś dla siebie.

W Lastriko Cocktailbar w Krakowie, jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować ten unikatowy napój w naszym menu. Nasz klub w Krakowie to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy łyk Espresso Martini przenosi naszych gości w świat wyrafinowanych smaków i eleganckich doznań. Zapraszamy do odwiedzenia nas i odkrycia tego niepowtarzalnego koktajlu, który jest kwintesencją naszego cocktailbaru.

espresso-martini

CO SŁYCHAĆ

Expat Nights Imprezy Kraków
lut 29 2024

Expat Nights w Lastriko ! 🌍🎉

Już 9 marca zapraszamy na wyjątkową imprezę...
gdzie potanczyc w krakowie
sty 13 2024

Nightclub Lastriko – Gdzie potańczyć w Krakowie?

Witamy w Lastriko - Ekskluzywnym Klubie na...
maj 31 2023

HONOTU // Lastriko 2nd B-day 17.06.2023 Zapraszamy serdecznie !

Nadszedł czas najwyższy, aby powtórzyć jedną z...
paź 28 2022

OLA TEKS B2B KUBOK ALL NIGHT LONG

🅛🅐🅢🅣🅡🅘🅚🅞 𝗠𝗔 6 𝗟𝗔𝗧!  Jeszcze jeden i jeszcze raz!...
wrz 22 2022

Kompleks Gołębia 6

Chcieliście kiedyś znaleźć takie miejsce do...