OGRÓDEK / PATIO

Zapraszamy

OGRÓDEK W CENTRUM KRAKOWA

Witaj w ukrytym ogródku w samym sercu miasta!

Nasz urokliwy ogródek to miejsce, gdzie natura i miejska atmosfera spotykają się w doskonałej harmonii. Skryty przed wzrokiem, jest prawdziwym klejnotem dla wszystkich poszukiwaczy spokoju i wyjątkowego doświadczenia kulinarnej rozkoszy.

Rozpocznij swój dzień od energizującego śniadania w otoczeniu bujnej zieleni. Wybierz spośród szerokiej gamy smakowitych dań, przygotowanych z najświeższych składników, które sprawią, że Twój poranek nabierze wyjątkowego blasku.

Wieczorami, nasz ogródek zamienia się w magiczne miejsce, gdzie możesz zanurzyć się w świat doskonałej muzyki serwowanej przez najlepszych DJ-ów.

Koktajle przygotowane przez naszych barmanów idealnie uzupełnią atmosferę, tworząc niezapomniane chwile, które zagoszczą w Twojej pamięci na długo.

Ogród w centrum miasta jest naszą dumą i tajemnicą, która czeka, aby odkryć ją i podzielić się z Tobą jej pięknem. Doświadcz zielonej oazy w betonowej dżungli i poczuj jak miejska witalność splata się z naturalną harmonią.

W środy organizujemy koncerty z muzyką na żywo a w co drugi czwartek przenosimy się do słonecznej Italii a raczej słoneczna Italia przenosi się do nas, aby razem spędzić wieczór w akompaniamencie włoskiej muzyki i koktajli.

BISTRO

PATIO

KLUB