OLA TEKS B2B KUBOK ALL NIGHT LONG

🅛🅐🅢🅣🅡🅘🅚🅞 𝗠𝗔 6 𝗟𝗔𝗧! 🥳🥳🥳

Jeszcze jeden i jeszcze raz! Sami nie możemy w to uwierzyć, ale już po raz szósty chcemy podziękować wszystkim naszym wspaniałym gościom i przyjaciołom za niezapomniane 70 miesięcy, ponad 600 wystrzałowych imprez i tysiące godzin spędzonych razem. Spotkajmy się po raz kolejny pośród salw honorowych konfetti i korków od szampana na dwudniowym Narodowym Święcie Lastriko! Na zdrowie!
🥳🍾🎉
1️⃣ Pierwszy dzień urodzin to impreza pod patronatem Johnnie Walker – kultowego szkockiego whisky! Za konsoletą staną legendarni DJ’e zapewnią długie godziny najlepszych housowych hitów.

Impreza jest dwupoziomowa!
🍹🍸🥂

Od 2016 roku nasi barmani nieustannie podnoszą poprzeczkę. Chcielibyśmy, abyście mieli okazję spróbować jak najwięcej pozycji z naszej karty, zatem przygotowaliśmy kilka niesamowitych promocji. Jakich? Przyjdźcie i przekonajcie się sami, a w wasze ręce mogą wpaść nawet mini wersje naszego legendarnego Pornstar Martini – zupełnie za darmo!
🎃👻💀
2️⃣ W sobotę zrobi się znacznie bardziej spooky… Wkładajcie straszne stroje, róbcie przerażający make-up, wystylizujcie się na ulubionego potwora, albo… gwiazdę rocka i podbijcie parkiet Lastriko! Dla wszystkich przebranych osób – zero psikusów, same cukierki, a właściwie powitalna banieczka! Najciekawszą halloweenową stylizację nagrodzimy natomiast butelką Johnnie Walkera! Czy warto będzie szaleć tak? Stanowczo warto!
Do zobaczenia przy barze!
Thomas Langner ,
Deaf Can Dance aka Jensky
Mike P
Kinkyoutsider
Peetee S
Blezz,
Ramen Polanski ,
Ne-On

rules:
PLUR
no photo policy
28/10/2022 |
TAX 10 pln after 10pm 20 pln|
Start: 22:00 |