KOKTAJL PORNSTAR MARTINI

Pornstar Martini to Wyjątkowy Koktajl w Cocktail barze i klubie Lastriko

Pornstar Martini to koktajl o unikalnym smaku i fascynującej historii, który możesz odkryć w naszym cocktail barze.

Koktajl został stworzony przez Douglasa Ankraha, właściciela londyńskiego baru LAB, w 2002 roku. Inspiracją była jego wizyta w klubie Mavericks w Kapsztadzie w Południowej Afryce. Początkowo nazywał się Maverick Martini, ale Ankrah zmienił nazwę na Pornstar Martini, ponieważ uważał, że lepiej oddaje ona ducha drinka jako „odważnego, seksownego i zabawnego”.

Od kiedy pojawił się w naszej karcie skradł serca wszystkich Pań. Cały czas zastanawiamy się, czy to zasługa nazwy, sposobu podania czy też smaku. Mamy nadzieję, że to wszystko składa się na jego popularność. Bazą naszego cocktailu jest wódka waniliowa. Dorzuciliśmy do niej świeże puree z marakui oraz najwyższej jakości syrop z owocu namiętności.

Wszystko to zbalansowane jest sokiem z cytryny. Jeśli cocktail dla Pań, to i muszą być bąbelki. W tym przypadku prosecco. Mamy nadzieje, że pobudziliśmy Waszą wyobraźnię, więc musimy się spotkać przy barze.

Degustacja Pornstar Martini to coś więcej niż tylko smak; to doświadczenie chwili przyjemności. Połączenie smaków, aromatów i tekstur sprawia, że każdy łyk jest świętowaniem, przenoszącym do świata luksusu i przyjemności.

Napij się Pornstar Martini w Naszym Cocktailbarze

Pornstar Martini to nie tylko koktajl – to starannie zaprojektowane doświadczenie, które ma na celu zachwycić i zaskoczyć. Jeśli szukasz najlepszego miejsca na drinka w Krakowie, odwiedź nasz cocktailbar i pozwól nam oczarować Cię tym wyjątkowym koktajlem.

W Lastriko oferujemy najlepsze koktajle w Krakowie.

pornstar martini

CO SŁYCHAĆ

Expat Nights Imprezy Kraków
lut 29 2024

Expat Nights w Lastriko ! 🌍🎉

Już 9 marca zapraszamy na wyjątkową imprezę...
gdzie potanczyc w krakowie
sty 13 2024

Nightclub Lastriko – Gdzie potańczyć w Krakowie?

Witamy w Lastriko - Ekskluzywnym Klubie na...
maj 31 2023

HONOTU // Lastriko 2nd B-day 17.06.2023 Zapraszamy serdecznie !

Nadszedł czas najwyższy, aby powtórzyć jedną z...
paź 28 2022

OLA TEKS B2B KUBOK ALL NIGHT LONG

🅛🅐🅢🅣🅡🅘🅚🅞 𝗠𝗔 6 𝗟𝗔𝗧!  Jeszcze jeden i jeszcze raz!...
wrz 22 2022

Kompleks Gołębia 6

Chcieliście kiedyś znaleźć takie miejsce do...