MARGARITA

Margarita: Wyjątkowy Koktajl w Cocktailbarze i klubie Lastriko

Margarita, ze swoją bogatą historią i szerokim uznaniem, jest nie tylko ulubionym drinkiem w Stanach Zjednoczonych, ale także symbolem kultury koktajlowej na całym świecie. Pochodzenie tego kultowego koktajlu jest przedmiotem wielu debat. Jedna z teorii przypisuje stworzenie Margarity amerykańskiej towarzyskiej Margaricie Sames w 1948 roku. Według tej historii, drink powstał podczas jednej z jej imprez w Acapulco. Inna popularna teoria mówi o Dannym Herrera, który miał wymyślić drink w latach 30. lub 40. XX wieku w swojej restauracji w Tijuanie, Meksyk. Te różnorodne opowieści podkreślają globalny wpływ i uniwersalność Margarity.

Margarita cieszy się ogromną popularnością, co potwierdzają badania. Aż 56% konsumentów w Stanach Zjednoczonych wskazuje ją jako swój ulubiony drink. Sekret jej niezrównanego smaku tkwi w proporcjach składników.

W naszym cocktailbarze i klubie w Krakowie serwujemy ten kultowy koktajl w idealnych proporcjach: 4 części tequili, 3 części triple sec i 2 części świeżego soku z limonki. Ta kombinacja zapewnia idealną równowagę między słodkim a kwaśnym smakiem, co jest kluczem do jej niepowtarzalnego charakteru.

Dodatkowo, każdego roku 22 lutego, obchodzony jest Narodowy Dzień Margarity. To święto stało się doskonałą okazją do celebrowania tego kultowego koktajlu. Tego dnia miłośnicy Margarity na całym świecie oddają hołd temu wyjątkowemu napojowi, celebrując jego unikalną historię i niezmiennie popularny smak. Zapraszamy do najlepszego cocktailbaru i klubu w Krakowie, gdzie Margarita i inne wyborne drinki czekają, aby umilić Twoje wieczory.

margarhita

CO SŁYCHAĆ

Expat Nights Imprezy Kraków
lut 29 2024

Expat Nights w Lastriko ! 🌍🎉

Już 9 marca zapraszamy na wyjątkową imprezę...
gdzie potanczyc w krakowie
sty 13 2024

Nightclub Lastriko – Gdzie potańczyć w Krakowie?

Witamy w Lastriko - Ekskluzywnym Klubie na...
maj 31 2023

HONOTU // Lastriko 2nd B-day 17.06.2023 Zapraszamy serdecznie !

Nadszedł czas najwyższy, aby powtórzyć jedną z...
paź 28 2022

OLA TEKS B2B KUBOK ALL NIGHT LONG

🅛🅐🅢🅣🅡🅘🅚🅞 𝗠𝗔 6 𝗟𝗔𝗧!  Jeszcze jeden i jeszcze raz!...
wrz 22 2022

Kompleks Gołębia 6

Chcieliście kiedyś znaleźć takie miejsce do...