preloader image of the website

KLUB

paź 28 2022

OLA TEKS B2B KUBOK ALL NIGHT LONG

🅛🅐🅢🅣🅡🅘🅚🅞 𝗠𝗔 6 𝗟𝗔𝗧!  Jeszcze jeden i jeszcze raz! Sami nie możemy w to uwierzyć, ale już po raz szósty chcemy podziękować wszystkim naszym wspaniałym gościom i...
wrz 22 2022

Kompleks Gołębia 6

Chcieliście kiedyś znaleźć takie miejsce do którego możecie przyjść rano, a wyjść wieczorem - lub nawet w nocy? Jeżeli tak, to wasz czas oczekiwania się skończył -...

Zapraszamy

do klubu LASTRIKO

LASTRIKO to wielofunkcyjna przestrzeń w starym centrum Krakowa, mieszcząca się przy ulicy Gołębiej 6, w bliskim sąsiedztwie Rynku Głównego i Uniwersytetu Jagiellońskiego (choć swoją przygodę rozpoczęło w legendarnym kompleksie przy ulicy Dolnych Młynów).

Pod szyldem LASTRIKO działają: klub, od którego wszystko się zaczęło, patio na malowniczym dziedzińcu oraz bistro. LASTRIKO w wymiarze muzycznym od lat pokazuje, że z tym, co wydaje nam się doskonale znane, można bawić się bardzo nowocześnie – i bardzo świeżo. Nostalgia, jeśli jej obiekt potraktować z odpowiednią mieszanką ironii i powagi, potrafi być niezwykle kreatywną siłą.

Tak zrodziła się koncepcja LASTRIKO bistro – niezwykłego miejsca, w którym nasi kucharze miksują, mash-upują i serwują dania z czasów, które nas inspirują i sprawiają, że na serduszku od razu robi się cieplej – lat 90. i dwutysięcznych.